НОВИНИ

На українському ринку з’явилися турецькі томати

28.10.2019 07:37
помідор-1

На даний момент поставки турецького томату здійснюються виключно за укладеними з роздрібними мережами договорами. На українському ринку на поточному тижні з’явилися перші в цьому сезоні партії тепличного томата з Туреччини, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Як відзначають фахівці проекту, в нинішньому році сезон імпорту томата в Україні почався на 2 тижні раніше порівняно з минулим роком. На даний момент поставки турецького томату здійснюються виключно за укладеними з роздрібними мережами договорами, і у вільний продаж ця продукція практично не надходить.

Ситуація, що склалася, дозволила українським комбінатам і далі підвищувати ціну на місцевий тепличний томат, сьогодні представники тепличних комбінатів пропонують до продажу свою продукцію від 22 до 23 грн/кг ($0,88-0,92/кг) в залежності від якості, що в середньому на 36% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Щодо цін на перші партії томату виробництва Туреччини, то на сьогоднішній день вони трохи вище цін на українську продукцію та озвучуються на рівні 23-25 грн/кг ($0,92-1/кг).

За словами ключових гравців українського ринку, обсяг пропозиції томата з Туреччини буде поступово збільшуватися, і вже з початку грудня, саме дана продукція буде становити основний обсяг в сегменті тепличного томата на ринку України.

Також, варто відзначити, що місцевий тепличний томат в Україні, на сьогоднішній день вже коштує в середньому на 22% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: