АГРОРЕГІОНИ

На Тернопільщині відкрили селекційну станцію по створенню нових гібридів кукурудзи

21.05.2022 14:18
282196502_3249952435261758_5832852918707602444_n

Воєнний стан — не привід зупиняти діяльність по створенню нових український сортів та гібридів, тому «Mais Dnipro» запускає в роботу нову селекційну станцію. Про це повідомила пресслужба «Mais Dnipro», пише  agronews.ua.

Станцію по створенню нових гібридів української кукурудзи розташували в місті Борщів на Тернопільщині, де розташований один з насіннєвих заводів компанії. Спеціалісти вже висіяли перші зразки селекційного розсадника, які прибули з розсадника компанії в Чилі.

Цьогоріч станція запрацює не на повну потужність — не вдалося добудувати офіс і приміщення для відпочинку співробітників, як планувалося раніше. Також не вдалося завезти всю заплановану техніку.

«Сівалка та комбайн зараз перебувають у Німеччині. Транспорт повністю проплачений, але стоїть питання ризиків. Тож чекаємо й приймаємо рішення, зважаючи на поточну ситуацію», — пояснили у компанії.

Зате вже сформовано штат станції: агрономи, помічники агрономів, селекціонери. Це головна передумова якісного старту.

У компанії наголосили: селекційна робота має велике значення для всього українського агросектору.

«Mais Dnipro — єдина українська компанія, яка має зареєстровані гібриди кукурудзи в ЄС і зараз ми відкриваємо  нову селекційну станцію у регіоні, більш наближеному до європейських кліматичних умов. Зважаючи на те, що це відбувається під час активних воєнних дій, для нас — це значна подія», — зазначає  генеральний директор компанії «Маїс» Микола Федько.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: