НОВИНИ

На Тернопільщині продано спиртзавод у 4 рази дорожче заявленої ціни

18.08.2021 09:34
1348139580_spirt

Черговий об’єкт ДП «Укрспирт» приватизовано на онлайн-аукціоні, за результатами якого до бюджету мають надійти 1,65 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна України (ФДМУ), пише agronews.ua.

«17 серпня відбувся онлайн-аукціон з приватизації групи інвентарних об’єктів ДП «Укрспирт», що знаходяться у селі Чистилів Тернопільської області, за результатами якого до держбюджету мають надійти 1,65 млн грн», – йдеться в повідомленні.

За право власності на відкритих торгах змагалися 11 учасників, які збільшили ціну у 4,2 рази зі стартових 394,80 тис. грн, до 1,65 млн грн. Об’єкт складається з декількох активів, а саме: цех розливу, сортувальне, напірно-фільтрувальне, купажне і водопідготовче відділення.

Після підписання протоколу про результати аукціону, укладання договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку процес приватизації групи інвентарних об’єктів в селі Чистилів вважатиметься офіційно завершеним.

Нагадаємо, що озвучено регіони з найбільшим відсотком проданої землі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: