АГРОРЕГІОНИ

На Тернопільщині на території ферми знайшли небезпечні хімікати

16.11.2023 14:22
Screenshot_1

На Кременеччині, що у Тернопільській області, на території колишньої ферми знайшли небезпечні хімікати, які довгий час отруювали землю. Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, передає “Еспресо.Захід“.

Відомо, що на території колишньої ферми в одному з сіл Кременецького району виявили непридатні хімічні засоби для захисту рослин, як довгий час пролежали посеред неба, отруюючи землю. Наразі розпочато та проводиться досудове розслідування.

Слідчі встановили, що частина небезпечних відходів тривалий час знаходиться на відкритій місцевості без жодного упакування.

Лише після початку досудового розслідування сільською радою було прийнято рішення про передачу коштів у вигляді міжбюджетного трансферту із бюджету сільської територіальної громади Тернопільському обласному бюджету для співфінансування екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин. Крім цього, зараз вживаються інші заходи щодо утилізації та захоронення небезпечних пестицидів.


Перегляди: 108
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: