НОВИНИ

На Тернопільщині свиноферма олігарха отруює повітря

22.08.2020 12:53
6_965x0

Жителі смт Микулинці Теребовлянського району змушені жити у смороді через свиноферму місцевого олігарха Степана Трояна. Нестерпний запах поширюється по всьому селищу, але найбільше дошкуляє людям, будинки яких знаходяться поруч з фермою ТДВ «Микулинецьке». Про це повідомляє  greenpost, пише agronews.ua.

Жителі села кажуть, що навіть зверталися до Офісу Президента, однак результату поки що це не дало – вони та їхні діти та далі змушені дихати токсичним повітрям, яке доноситься зі свинарника.

«Наскільки мені відомо, вони мали дозвіл тримати у свинарнику 100 голів. Зараз тут з’явився новий власник, який значно наростив це поголів’я. Скільки там тварин мені не відомо, але цей їдкий та задушливий запах – це аміак у великій концентрації, який шкодить здоров’ю людини», – розповідає місцевий житель Сергій Матлага.

Мешканці п’ятиповерхівки, яка знаходиться поруч із фермою Степана Трояна, кажуть, що ввечері мусять закривати всі двері та вікна, аби хоч якось врятуватися від смороду.

На якій підставі ферма знаходиться у селищі, а не поза межами населеного пункту, як повинно бути за законом — велике питання.

Крім того, це не єдиний екологічний злочин, у якому звинувачують власника «Микулинецького бровара». Пивзавод Степана Трояна щодня зливає у річку Серет 500 тонн нечистот. І так – вже понад 20-ть років.  


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: