НОВИНИ

На Тернопільщині виявили несанкціоноване звалище відходів тваринного походження

14.02.2019 15:29

Головне управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області отримало повідомлення про функціонування на території Березовицької селищної ради Тернопільської області несанкціонованого звалища відходів тваринного походження.

Спеціалісти Держпродспоживслужби для з’ясування обставин провели зустрічі з представниками селищної ради та орендаторами земельної ділянки, на якій несанкціоноване звалище було утворено.

Спільно з представниками екологічної інспекції проведено обстеження та фотофіксацію звалища. Також з метою встановлення власників земельної ділянки направлено запит до Великоберезовицької селищної ради. Крім того, Держпродспоживслужба звернулася до голови Тернопільської районної державної адміністрації з ініціативою формування відповідної комісії для розв’язання питання організації заходів щодо ліквідації неконтрольованого звалища.

У результаті проведених заходів встановлено, що зазначена земельна ділянка належить ТОВ «Онікс», який, у свою чергу, передав її в оренду ТОВ «Біобластер» для виробництва так званого «біогумусу».

Станом на 14.02.2019 ГУ Держпродспоживслужби здійснює позаплановий захід державного контролю стосовно ТОВ «Біобластер» з метою документування обставин та винесення припису щодо керівництва даного оператора ринку про ліквідацію неконтрольованого звалища.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: