НОВИНИ

На Сумщині оштрафували хлібзавод за жорстке порушення гігієнічних вимог

26.11.2021 11:28
img_326377_[1589526640.6702]

До Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надійшло звернення від громадянки, яка мешкає у місті Путивль, щодо порушень вимог законодавства у сфері безпеки харчових продуктів. Про це повідомляє прес-служба відомства, пише agronews.ua.

У скарзі наголошувалося, що жінка придбала хліб, а вдома під час його розрізання виявила металеву гайку діаметром 1 см. У ході проведення заходу державного нагляду (контролю) підприємства фахівцями Роменського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області було виявлено порушення гігієнічних вимог.

За результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) інспекторами було складено акт, протокол та наказано про усунення порушень вимог законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин. Головним управлінням було прийнято ухвалу про накладення штрафу у розмірі десяти мінімальних заробітних плат.

«Оператор ринку повністю погодився з виявленими порушеннями та провів коригувальні заходи щодо встановлених невідповідностей. Під час перевірки виконання розпорядження інспекторами було підтверджено, що всі попередньо виявлені порушення усунуто», — повідомили у відомстві.

Читайте також: В Україні опалювальний сезон під загрозою зриву.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: