АГРОВІДЕО

На Сумщині зник заарештований врожай

29.01.2021 07:37
maxresdefault

У Синівці Липоводолинського району Сумської області зник заарештований врожай. Районний суд наклав на нього арешт, оскільки місце під посіви, за висновком Держгеокадастру, агрофірма “Форвард” зайняла самовільно. Про це повідомляє Суспільне Суми, пише agronews.ua.

На полях була посіяна кукурудза. Тут, за оцінками геокадастру, цінні чорноземи. Олександру Оробею та його родині належить понад 1,5 гектари.

“Приїхав я на свої земельні ділянки – урожай кукурудзи зібраний. На ці земельні ділянки є державні акти і присвоєні кадастрові номера. Хазяїном є я. В оренду вони нікому не здавались. Цієї осені приватна фірма “Форвард” під охороною поліції виїхала на цю землю і, попри те, що на момент скошування урожаю на посіви був накладений арешт, зібрала урожай районна поліція передала за актом їм цей врожай”, – розповідає він.

Також додає: “Ми вже багато разів зверталися до керівника районної поліції Каливоди і зв’язувалися зі слідчими, щоб вони вилучили в рамках кримінального провадження, і передали на зберігання нам, як хазяїну, чи другій якійсь фірмі, яка на нейтральній стороні, а не самозагарбнику. До цього часу все це було безуспішно, врожай фірма забрала”.

У селі на Сумщині повідомили про зникнення заарештованого урожаю

Суспільне намагалося отримати коментар директора агрокомпанії “Форвард” Володимира Тріми. Фірма зареєстрована у селі В’язове Охтирського району. Номер, який вказаний у державному реєстрі юридичних осіб, не обслуговується. За персональним номером Володимира Тріми, який має наша редакція, чоловік, який знімає слухавку, каже: він – не Володимир Тріма.

“На сьогодні урожай, який зібраний, перебуває під арештом і зберігається на території одного з с/г підприємств”, – сказав речник Нацполіції Сумщини Володимир Крупецьких.

Як повідомила речниця Сумської прокуратури Наталія Науменко, підстав вважати, що урожай не зберігається належним чином, у прокуратури немає. Слідство за фактом самозахоплення землі триває, а право власності на врожай може визначити тільки суд.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: