НОВИНИ

На Сумщині виготовляють гречані солодощі

12.04.2021 12:33
e7a00bc-grechka

Оксана Мартим’янова із Сум виготовляє цукерки з гречаної. До складу солодощів входять: чорний шоколад, какао, мед, несмажене насіння й найголовніший інгредієнт — гречка. Про це повідомляє Шо там, пише agronews.ua.

Оксана в 25 років відкрила кондитерський магазин. На той момент вона не мала потрібного підприємницького досвіду, щоб так інтенсивно масштабуватися.

«Сама ідея виникла, коли побачила у супермаркеті кленовий сироп. Подумала тоді, що з Канади традиційно везуть його, а що традиційно везуть з України?», – розповіла українка.

Саме тому цукерки задумувалися як сувенір з України для друзів закордон. Але часто люди купували їх, як варіант корисних солодощів.

Стосовно складу цукерок, то Оксана намагаєся тримати простий натуральний склад. Гречані цукерки — це власне сире насіння гречки та соняшника, мед, какао, чорний шоколад. А глазурована груша — це глазурована груша, щоправда, не в кондитерській глазурі, а також в якісному шоколаді.

Для запуску проекту вона пройшла курси в бізнес-школі та подала заявку до британського благодійного фонду HERA, який підтримує жінок-підприємців, на закупку обладнання.

Нагадаємо, що на Львівщині готують паски на авторській заквасці.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: