НОВИНИ

На ринок України виходить китайський виробник сільськогосподарського обладнання

10.01.2021 18:24
1_1560912451

Вітчизняна компанія «АГСОЛКО Україна» , що є офіційним представником провідних китайських виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, виводить на ринок України комбікормове і елеваторне обладнання від крупного виробника Zheng Chang.  Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз Ukrainian Green Power, пише agronews.ua.

Підписана дилерська угода надає «АГСОЛКО» повноваження ексклюзивного представника в Україні, а також можливість реалізації продукції Zheng Chang в країнах СНД, Центральної та Східної Європи. 

«Наш вибір припав на компанію, яка постійно поліпшує якість власної продукції, завдяки регулярним поставкам обладнання та одночасної реалізації різних за складністю комплексних проєктів на внутрішньому ринку. 

Так як розвивається економіка Китаю зараз, не розвивається жодна інша економіка світу. Завод працює як високоточний, складний годинниковий механізм, з конвеєра якого виходить різноманітна продукція високої якості», — розповів фахівець «АГСОЛКО Україна» Юрій Навроцький.

Він зазначив, що з точки зору прибутковості, українським фермерам фінансово доцільно займатися переробкою і продажем кормів, адже власне виробництво дозволяє отримувати продукцію з оптимальною собівартістю на виході.

«В Україні необхідно нарощувати внутрішню переробку. Виробляти корми для тварин, паливні гранули (пеллети) з біомаси, борошно, крохмаль, біоетанол, біодизель і т.д. Це важливо для всього агропромислового сектору з фінансової точки зору», — наголосив фахівець. Він також додав, що у всіх випадках у Zheng Chang є свої перевірені рішення.

Як зазначають у компанії, наразі модельний ряд сучасних прес-грануляторів Zheng Chang налічує 20 моделей з пропускною спроможністю від 0,2 т/год до 30 т/год, а для виробництва паливних гранул з біомаси розроблені ще 10 спеціалізованих моделей.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: