ВАЖЛИВО

В Україні на ринку сирого молока критична ситуація

22.04.2021 09:35
https://agronews.ua

У березні високі ціни на біржові товари сприяли запуску і зростанню кількості дрібних і середніх виробничих майданчиків.  У той же час сезонного збільшення пропозиції сировини в країні поки не спостерігалося. Про це повідомляє Інфагро, пише agronews.ua.

Така диспропорція попиту і пропозиції тисне на закупівельні ціни сирого молока.  У квітні ціни на сировину сільгосппідприємств залишилися без змін до березневих рівнів (на більш-менш стабільному рівні ціни тримаються вже 4 місяці поспіль).

Попит на сировину населення дуже високий.  Якщо збирачі сировини заплатять за першу половину місяця ті ціни, які обіцяли, то доведеться постфактум збільшити середній рівень квітневої вартості сировини цієї категорії на 10-20 копійок до березня.

Діапазон цін сировини сільгосппідприємств в середині квітня з новою ставкою ПДВ становить 10,10-11,90 грн/кг.  Середня вартість молока населення в Україні близько 7,00 грн/кг без ПДВ.

Нагадаємо, що в Україні власники корів почуваються ошуканими.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: