НОВИНИ

На ринках України почали знижуватися ціни на ранню капусту

18.04.2019 12:58

Збільшення поставок капусти з Узбекистану є головною причиною падіння цін на ранню капусту на цьому тижні. Про це «Інфо-Шувар» повідомляють українські трейдери, які працюють як з вітчизняною, так і з імпортною капустою. 

«Ті, хто в цьому сезоні намагалися заробити на поставках цибулі з Узбекистану, зараз роблять аналогічні спроби на ранній капусті. Проблеми із якістю, у випадку із узбецькою капустою, – це досить розповсюджене явище. Не всі українські трейдери мають досвід роботи з узбецьким товаром, тому, вимушені постійно знижувати ціни. Збільшення пропозиції узбецької капусти тисне на ціни більше, ніж поставки з Македонії чи від українського виробника», – розповідають оператори ОРСП «Шувар», одного з найбільших гуртових ринків у Західному регіоні.

За даними «Інфо-Шувар», сьогодні капуста виробництва Узбекистан пропонується в Україні по 25-26 грн за кг (0,83-0,86 EUR за кг), від початку квітня вона подешевшала майже на 11%.

Капуста виробництва Македонії, за той самий період, подешевшала більш,ніж на 25% , сьогодні на гуртових ринках її можна купити по 23-27 грн за кг (0,76-0,89 EUR за кг). Цінова конкуренція між імпортерами змушує знижувати ціни і вітчизняних виробників.

Українська капуста врожаю 2019 року з’явилася на оптових ринках лише тиждень тому, перші партії вітчизняні виробники пропонували по 30-31 грн за кг (0,99-1,02 EUR за кг), а сьогодні ціни на українську капусту вже знизились до 24-25 грн за кг (0,79-0,83 EUR за кг). Для порівняння, рік тому, в середині квітня українська капуста коштувала 27-28 грн за кг (0,8-0,9 EUR за кг).

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: