АГРОРЕГІОНИ

На Рівненщині завершено будівництво нової ферми ВРХ

23.11.2023 12:07
402653234_18074698762420987_5632934270084367215_n

Завершено будівництво та розпочала свою роботу нова ферма на 40 стійломісць ВРХ у селі Стара Мощаниця, Рівненська область. Це подія, яку всі очікували з особливим нетерпінням, оскільки ця ферма є результатом впертості та наполегливої праці родини Никончуків, які є першопрохідцями в проєкті “Сімейні молочні ферми”. Ферма, відома під назвою “Відродження”, стала символом не лише для сім’ї, але й для всього регіону.

Історія ферми “Відродження” розпочалась у листопаді 2017 року, коли родина Василя та Наталі Никончуків за допомогою проєкту “Сімейні молочні ферми” відкрила свою сімейну молочну ферму на 14 голів. СМФ “Відродження” стала першою фермою-учасником проєкту. За 2,5 роки вони вже були в “плюсі” і повернули всі запозичені кошти. Наталія залишається учасницею проєкту “Сімейні молочні ферми” і планувала збільшити свою ферму ще у 2022 році. Однак, через війну, її плани були переглянуті.

Лише зараз, завдяки наполегливості фермерів та допомозі проєкту “Сімейні молочні ферми”, новий корівник на 40 голів став реальністю. 

Ферма представляє собою сучасне та ефективне обладнання, спрямоване на створення оптимальних умов для утримання та догляду за тваринами, забезпечуючи їхній комфорт та здоров’я. Всі процеси виробництва націлені на високу якість молочної продукції та дотримання найвищих стандартів у галузі.

Наталія Никончук – одна з засновників Сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Натуральне молоко” та ініціатор кооперативного руху у с. Стара Мощаниця. Родина також займається волонтерською діяльністю і під час повномасштабної агресії з боку росії на території України надала притулок більше як 25 тимчасовим переселенцям. 

На урочистому відкритті ферми фермерів Никончуків привітали операційний директор, головний технолог та інші спеціалісти проєкту “Сімейні молочні ферми”


Перегляди: 527
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: