НОВИНИ

На Рівненщині зафіксовано екологічну катастрофу

02.09.2021 18:35
4-4-623x370

Нещодавно Державною екологічною інспекцією Поліського округу повідомлялось, що в акваторії річки Устя, на Рівненщині, виявлено залізобетонну трубу, з якої відбувався скид стічної води темно-коричневого кольору в озеро Басів Кут. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу, пише agronews.ua.

Спеціалістами відділу Інструментально-лабораторного контролю на місці скиду було відібрано проби води та викликано правоохоронні органи.

Згідно інформації, наданої «Рівнеоблводоканал» труба, з якої відбувся скид стічної води темно-коричневого кольору, дійсно знаходиться на балансі підприємства і призначена для спуску чистої води з резервуарів. Проте, внаслідок виходу з ладу засувки, частина промивочної води потрапила в Басівкутське озеро. Всупереч ст.44 Водного кодексу України суб’єкт господарювання про виникнення такого забруднення Інспекцію не повідомив.

На даний час Державною екологічною інспекцією Поліського округу готуються розпорядчі документи для проведення позапланового заходу на РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» для з’ясування всіх обставин виникнення такої ситуації.

Нагадаємо, Як зміниться агросектор після зустрічі Зеленського та Байдена.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: