НОВИНИ

На Рівненщині відновили виробництво та продаж пива

17.03.2022 18:06
630_360_1600843276-620

Голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль заявив, що в області відновлюється виробництво пива та його продаж. Про це передає Укрінформ, про це він повідомив у Фейсбук, пише agronews.ua.

«Рада оборони області прийняла відповідне рішення з декількох причин. У постанові Кабміну заборона лише на спиртовмісні напої. Це не стосується пива. Як тиловій області – нам важливо відновлювати економіку Рівненщини. Ми маємо двох потужних виробників пива. Це не лише надходження в місцевий бюджет, а й збереження сотні робочих місць», – зазначив Коваль. 

Як повідомлялось раніше, аналогічні рішення прийняли також в Чернівецькій, Івано-Франківській, Хмельницькій, Тернопільській областях.

24 лютого російський президент путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські руйнують міста, вбивають мирне населення, обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, житлові будинк

Читайте також: Ціни на електроенергію суттєво упали.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: