АГРОРЕГІОНИ

На Рівненщині фермери вирощуватимуть фундук

08.11.2022 17:11
pro-orehi

Цьогоріч, попри війну, ФГ “Лоран Агро”, що в Дубенському районі на Рівненщині, скористалися державною програмою підтримки на закупівлю саджанців. У господарстві планують розширювати свій бізнес – вирощування фундука. Про це повідомляється на сторінці Рівненської обласна військової адміністрації у Facebook, пише agronews.ua.

Зазначається, що нині господарство вирощує 1800 дерев лісового горіху. Працює з 2017 року, має насадження на 6 га. Фундук розпочинає родити через 2-3 роки після висаджування. На ділянці з п’ятирічними насадженнями господарство збирає до 3,5 кілограм фундука з дерева.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, який відвідав господарство, закликав інших підприємців займатися високорентабельними видами агробізнесу:

“Закликаю всіх підприємців, фермерів Рівненщини займатися садівництвом різних культур і користуватися державними ініціативами. Нам важливо, щоб кожен гектар давав якомога більше доходу саме місцевому бізнесу. Війна – не час для зупинки. Це час для сміливих рішень”, – зауважив Коваль.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: