НОВИНИ

На Рівненщині відкрили майданчик для відгодівлі ВРХ

01.11.2019 13:23
korovy9

На базі ТОВ «Лебідь Агро», що на Рівненщині, запрацював майданчик для відгодівлі великої рогатої худоби. Про це повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока.

​Проект вдалося реалізувати завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» за сприяння Асоціації виробників молока.

«Даний проект відгодівельного комплексу передбачає утримання та відгодівлю великої рогатої худоби молочних порід. Цей унікальний майданчик є прикладом того, що розвивати тваринництво можливо ефективно, адже такі проекти надають нові резерви прибутковості для господарств, окрім того вони сприяють створенню робочих місць, збільшенню надходжень від сплати податків і зборів до бюджетів всіх рівнів, та нарощуванню виробництва м’яса, — каже координатор Асоціації виробників молока Алла Науменко. — У свою чергу АВМ готова забезпечити відповідний догляд за утриманням поголів’я за допомогою сервісних лікарів Центрів ветеринарного обслуговування».

В рамках заходу пройшли дві начальні сесії від Євгена Шатохіна, консультанта проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Експерт розповідав про використання сперми м’ясних гібридних бугаїв на молочному поголів’ї, як спосіб управління ринковими ризиками та про кооперацію виробників у вирощуванні якісної яловичини.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: