НОВИНИ

На Рівненщині майже на 3 тис га відновлять лісові культури

03.03.2021 10:05
IMG_7854w (1)

Понад 3200 тис га лісових культур планують посадити цьогоріч працівники Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, з них – 2957 га цієї весни. Роботи розпочнуться, щойно зійде весь сніг і встановиться середньодобова температура +5 С. Про це повідомляє пресслужба Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, пише agronews.ua.

Також лісівниками заплановано виконати заходи зі сприяння природному поновленню на площі 621 га, посіяти 20 га лісових розсадників, провести роботи з благоустрою та озеленення територій лісництв тощо.

Традиційно до весняної лісокультурної кампанії підготувалися заздалегідь. Для успішного виконання всіх робіт в минулому році на розсадниках області було вирощено 31,6 млн штук стандартного садивного матеріалу сіянців та саджанців основних лісоутворюючих порід, що повністю забезпечить потребу підприємств в садивному матеріалі, проведені роботи з підготовки ґрунту на площі 1760 га (113,2% до завдання). А з початку вже цього року, лісівники Рівненщини додатково заготовили 1296 кг насіння сосни та 57 кг насіння ялини. Воно буде використане для посіву розсадників і вирощування сіянців для посадки у наступні роки.

Нагадаємо, що на Херсонщині йде підготовка до лісовідновлювальної кампанії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: