НОВИНИ

У системі онлайн аукціонів Прозорро.Продажі виставлено на продаж 3 активи спиртової галузі

28.08.2023 12:28
an_post_25_08

Нині у системі онлайн аукціонів Прозорро.Продажі 3 оголошення із продажу активів спиртової галузі: єдиний майновий комплекс «Триліський спиртовий завод», ЄМК ДП «Ганнопільський спиртовий завод», окреме майно Струтинського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт».  

Підприємства розташовані у різних регіонах, що дозволяє інвесторам обрати зручну локацію для роботи. Тож детальніше про кожен із о’єктів:

ЄМК ДП «Триліський спиртовий завод» знаходиться у с. Триліси Фастівського району на Київщині. Площа виробничих, складських та адміністративних будівель і споруд – понад 13,2 тис. кв. м. Земельна ділянка для виробничої діяльності – 104 га. Підприємство має виробниче обладнання, проте воно не використовується, адже завод не працює. Стартова вартість активу нині знижена вдвічі і становить 655 344 грн. 

ЄМК ДП «Ганнопільський спиртовий завод» розташований у с. Ганнопіль Шепетівського району Хмельницької області. Є також будівлі та споруди пристанційного господарства у м. Славута (вул. Привокзальна, 68). Нерухомість підприємства налічує близько 30 об’єктів, загальною площею більше 9 тис. кв. м. Стартова вартість приватизації – 3,85 млн грн.

окреме майно Струтинського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт». Локація підприємства – с. Струтин Золочівського району на Львівщині. Підприємство спеціалізується на виготовленні етилового спирту. Виробнича потужність – до 22 тис. літрів на добу. У складі майна МПД -– 24 об’єкти нерухомості. Загальна площа будівель та споруд понад 15,5 тис. кв. м. Земельна ділянка – 14,7 га. Стартова вартість активу – 31,3 млн грн.

Об’єкти спиртової галузі завжди були серед найпопулярніших лотів. Після відновлення малої приватизації у вересні минулого року, на прозорих аукціонах уже продали 14 спиртзаводів. Адже їх можна використовувати не лише для виробництва алкогольних напоїв, а й для виготовлення технічних спиртів та біоетанолу.

Ще близько 30 підприємств галузі приватизували до лютого 2022 року. Більше третини інвесторів-переможців торгів брали участь в аукціонах через майданчик Української універсальної біржі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: