НОВИНИ

На Прикарпатті фіксують ягідний бум серед дрібних бізнесменів

30.06.2021 08:31
1099_preview.v3

Популярність фермерських господарств, що вирощують ягоди, на Прикарпатті зростає. Про це повідомляє пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, пише agronews.ua.

Останніми роками Україна переживає ягідний бум, зокрема і на території Прикарпаття зростають площі насаджень, насичується ринок, налагоджується експорт продукції, насамперед у країни Європейського Союзу.

Вирощування найбільш традиційних для Прикарпаття ягід через сезонне перевиробництво, створене, перш за все, дрібними виробниками. На сьогодні ринок, зокрема, європейський, породжує попит на все нові, ще вчора екзотичні, а сьогодні присутні скрізь, ягоди, що залишаються високоприбуткові. І, як сподіваються деякі учасники ринку, залишатимуться такими певний період.

Найбільш популярними ягодами, які вирощуються на Прикарпатті, є полуниця, малина, ожина, лохина, червона та чорна смородина. Крім того на ринку зустрічаються дикоросла чорниця, суниця та брусниця.

Вирощування ягід – сезонний бізнес. Найбільше їх купують у червні-серпні. Полуниця на продаж найбільш вирощують у червні. Малина найбільший прибуток фермерам приносить у липні-серпні.

Сьогодні лохина – одна з найдорожчих ягід. Крім того, лідер зі зростання кількості плантацій.

Нагадаємо, що на Запоріжжі створили величезну картину з черешень.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: