НОВИНИ

На продаж виставили ще один спиртзавод

03.11.2022 13:18
ukrspirt-22

Онлайн-аукціон з приватизації Стадницького місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», що розташоване у Київській, Полтавській, Черкаській та Житомирській областях, відбудеться 9 листопада 2022 р. Про це говориться у повідомленні Фонду державного майна України, пише agronews.ua.

Стартова ціна — 28,9 млн грн без урахування ПДВ, гарантійний внесок для участі в аукціоні становить 5,8 млн грн. 

Загальна площа будівель об’єкта — 6 964,4 м², земельних ділянок — 22,8522 га. Перелік майна  складається з 25 найменування будівель та 510 одиниць устаткування, рухомого та іншого майна для  провадження діяльності.

«Об’єкт приватизації забезпечений усім необхідним технологічним обладнанням та комунікаціями для виробництва продукції, має вигідне розташування та інвестиційний потенціал», — запевняють у ФДМУ.

Актив розташований за адресами: 

  • Київська обл., Білоцерківський р-н (Тетіївський р-н), с. Стадниця, вул. Заводська, 1, 2, 3 та 12;
  • Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Тхорівка, вул. Сквирська, 42; 
  • Полтавська обл., Лубенський р-н, с. Вишняки, вул. Заводська, 1; 
  • Черкаська обл., Уманський р-н, с. Іваньків, вул. Робоча, 4; 
  • Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Липники,  вул. Заводська, 1.

«Відповідно до умов приватизації новий власник додатково зобов’язаний сплатити кошти в розмірі балансової вартості активу на рахунки ДП «Укрспирт» для погашення заборгованості підприємства, в тому числі на виплату боргів із заробітної плати», — додали у відомстві.

Детальніше про об’єкт та умови його приватизації за посиланням

Заявки для участі в електронному онлайн-аукціоні приймаються до 8 листопада.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: