НОВИНИ

На полицях магазинів виявили небезпечний сир відомого бренду

28.10.2021 14:02
1551873729_-koryst-i-shkoda

Сир із дріжджами потрапив на прилавки українських магазинів. Про це повідомляє Держпродспоживслужба Харківської області, пише agronews.ua.

Партію кисломолочного сиру із порушеннями випустив Богодухівський завод.

Зараз з полиць супермаркетів та продуктових магазинів активно вилучають сир 9% жирності торгової марки “Український”. Вся партія має бути вилучена та повернена виробникові.

Дріжджі потрапляють до кисломолочних продуктів, якщо у технології виробництва були допущенні помилки. Споживати у їжу такий продукт заборонено. Він спричиняє харчові отруєння, розлади шлунку та кишківника. Харчове отруєння може закінчитись госпіталізацією. Як товар міг пройти перевірку та потрапити на прилавки невідомо. Такі випадки скоріше виняток із правил.

Усі реалізатори, у кого є даний сир мають сповістити Держспоживслужбу. Номери телефонів вказаний на офіційному сайті служби.

Чи буде проведена перевірка на Богодухівському заводі наразі невідомо. Хто буде відповідальний за цю ситуацію — коментарів керівник молокозаводу поки не дав. Також на даний час невідомо, чи є потерпілі від вживання продукту.

Нагадаємо, що В Україні подорожчали огірки та кабачки.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: