ВАЖЛИВО

На Полтавщині дружина-прокурор покривала чоловіка-фермера

29.07.2021 10:35
1552991583_prokuror

Спочатку прокурор допомогла закрити кримінальну справу за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами, через яку її чоловік отримав покарання у вигляді позбавлення волі на три роки з випробувальним терміном  один рік. Про це повідомляє Полтава 365, пише agronews.ua.

А пізніше вирішила питання зі смертельним ДТП, яке скоїв Валентин Рудич.

Згідно з декларацією чиновниці, вона має частку у фермерському бізнесі чоловіка і користується 15 земельними ділянками, які виділені під сільськогосподарську діяльність.

Крім того, подружжя володіють загальним рухомим і нерухомим майном на суму в кілька мільйонів гривень.

Подружжя володіє спільним рухомим та нерухомим майном на суму в декілька мільйонів гривень

Італійська мафія кусає лікті, дізнавшись про сім’ю «Рудич-Зачепа» з Полтавщини. Історія проста, але до мурашок романтична: «успішні» місцеві фермери розвивають «бізнес», а «скромна» місцева прокурор прикриває злочинні схеми чоловіка та його родичів, пише видання.

Почнемо з романтики, куди ж без неї полтавському легіню. Фермер, принаймні він себе таким вважає, Валентин Рудич народився 15 січня 1988 року, проживає у Полтавській області, одружений на прокурорі Решетилівського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури Ірині  Зачепі. 

Коли «фермер» був фігурантом кримінального провадження через скоєне ним ДТП, у результаті якого потерпілий загинув, пані прокурор Зачепа підтримувала державне обвинувачення. І певно якесь чудо відбулося, бо до суду справа так і не дійшла. А з братом померлого було домовлено, звісно, не без фінансової винагороди. 

Пані прокурор Зачепі не доводиться сумувати, бо «фермер» Валентин Рудич не сидить, склавши руки. 

У грудні 2017 р. проти нього порушена кримінальна справа 546/953/17 за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами. Було обрано покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки з випробуванням на іспитовий строк один рік. Але і тут дружина докладає зусиль і у лютому 2019 р. справу закрито. 

Має Валентин Васильович Рудич і інші цікаві історії, у тому числі і солідні кредити у міжнародних банках. Та завелика честь про нього розказувати ще більше. Усе і так зрозуміло. 

Хто ж вона, дружина «успішного фермера та бізнесмена»? 

Ірина Володимирівна Зачепа нині у декретній відпустці, пішла у декрет у 2020 р. з посади прокурора Решетилівського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури. Та не припинила надавати прокурорські послуги чоловіку і не лише йому, але і його родині.  

Рідний дядько нашого «успішного фермера» – не менш успішний «фермер» Микола Григорович Рудич, співзасновник ФГ «РУДИЧ». Його син, двоюрідний брат нашого героя, Ігор Миколайович Рудич є депутатом Полтавської районної ради. 

Ось така вона, полтавська «коза ностра»: Рудичі на якомусь етапі зачепили Зачепу і живуть поживають горя не знаютю —  подивіться на декларацію пані прокурор Зачепи. 

Було б добре, щоб і контролюючі органи подивились, бо куди дивиться обласна прокуратура і куди дивиться Генеральна прокуратура у цьому випадку, хто знає. 

Чому на словах у країні йде боротьба з корупцією, а на ділі кожен стикається з нею в органах державної влади майже щодня, особливо у регіонах, адже корупція у більшості випадків починається з низів? Ще одне запитання без відповіді. 

Нагадаємо, що ліматологи закликають готуватися до екстремальних температур.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: