НОВИНИ

На Полтавщині сільські бабусі вийшли на флешмоб проти розорення луків

14.05.2020 19:02
https://agronews.ua/

У селі Хорошки Лубенського району, де за словами місцевих, почали розорювати луки попри заборону закону на це, продовжують протестувати проти розорення та оголосили всеукраїнський сільський флешмоб #нашаземля. Про це повідомляє kolo.news, пише agronews.ua.

” Ми проти розорювання заливних лугів, пасовищ і сінокосів! Якщо у вашому селі розорюють сінокоси, пасовища, заливні луги:
1. Зробіть відео чи фото (біля хати, біля водойми чи інше). 2. Викладіть цей матеріал у фейсбуці. 3. Напишіть: «Всеукраїнський сільський флешмоб #нашаземля. Вимагаємо повернути пасовища і сінокоси селянам!». 4. Вкажіть село і область. 5. Попросіть поширити ваш пост і поставити лайки. 6. Тегайте голів ваших держадміністрацій, телевізійні канали, блогерів і політиків, яких можете. Долучайтеся прямо зараз, бо завтра може бути пізно”, – закликає Родіон Заугольний. 

На Полтавщині масово розорюють луки. Люди скаржаться, що сіножаті та пасовища, де десятками років випасали худобу тепер – рілля. У селі Хорошки Лубенського району, за словами місцевих, почали розорювати луки попри заборону закону на це. З аналогічною ситуацією зіткнулися в селі Вирішальному Лохвицького району. 21 квітня приїхали невідомі та розорали пасовище площею 14 гектар, де селяни пасли корів та заготовляли сіно.

“Ця земля – сінокоси та пасовища, знаходиться на території сільської ради, але за межами населеного пункту. Із подібним зіткнулися в Оржицькій селищній раді, де 40 гектарів землі біля села Маяківка, що входить до складу ради, віддали теж невідомим людям”,- зазначається у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: