НОВИНИ

На Полтавщині фермер вирощує незвичайний солодкий чорний часник

17.11.2020 13:32
2-1

В Україні вирощують незвичайни – чорний – часник. Єдиний виробник цього екзотичного продукту – СХК «Аграріан» із Золотоноші, що на Черкащині, розповіла фахівець української кооперації часнику UkrUp і співзасновник проекту для фермерів «Вітамінна Коробка» Анна Морозова. Про це повідомляє seeds, пише agronews.ua.

Насправді чорний часник – продукт ферментації. Випарювання вологи з продукту протягом тривалого періоду – від 30 до 90 днів (в залежності від продукту, від того, наскільки солодкий сам часник та від характеристик сорту).

Для виробництва чорного часнику потрібне спеціальне обладнання. Але, при його виготовленні абсолютно нічого не додається: ні сіль, ні цукор, ні прянощі. При цьому в чорному часнику залишаються абсолютно всі елементи, які є в його свіжому варіанті.

“Чорний часник має в 5 разів більше антиоксидантів, підвищує імунітет, допомагає протистояти втомі і «старінню», «бореться» з астмою, діабетом і допомагає нормалізувати артеріальний тиск, рівень цукру і холестерину”, – розповіла Анна Морозова.

Український чорний часник вже побував на столах гурманів одного з київських ресторанів у вигляді десерту.

Мало хто знає, але часник – найсолодший овоч в світі. Це факт, який шокує багатьох і по-новому відкриє очі на часник. Чорний часник дуже солодкий. Він солодший за мармелад і будь-який сухофрукт. А головне – немає часникового післясмаку!

“Чорний часник – він як цукерка. Як мармелад. Так він і виглядає як мармелад, якщо не розрізати, а чистити його зубчиками. Чорний часник виглядає як незвичайні мармеладні цукерки. Це просто величезна перевага для мам, які не можуть змусити своїх дітей з’їсти бодай зубчик звичайного часнику”, – підкреслює Анна Морозова.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: