НОВИНИ

На Полтавщині агропідприємство почало самостійно відновлювати сільські дороги

28.08.2020 16:34
2-920x518

«Годі чекати, треба самим підтримати наші дороги» — з таким гаслом розпочався ремонт дороги поблизу села Білоцерківці Пирятинського району на Полтавщині. Виконання проєкту ініціювала «Баришівська зернова компанія», згуртувавши навколо починання свідомих представників бізнесу й активних громадян. Про це повідомляє landlord, пише agronews.ua.

Як розповів Василь Стасовський, директор регіону «Північна Полтавщина» «Баришівської зернової компанії», за проєктом проводиться ремонт ділянки місцевої дороги, що відгалужується від Сумської траси та проходить через село Білоцерківці.

«За нашої ініціативою забезпечені матеріали для ремонту та техніка. Ми дуже вдячні, що до нас приєдналися фахівці Лубенської дорожньої експлуатаційної дільниці облавтодору та надали спецтехніку. Безумовно, наші зусилля не можуть докорінно змінити ситуацію, це лише поверхневий ремонт. Та «Баришівська зернова компанія» ставить за мету максимально допомогти сільським громадам у вирішенні проблеми доріг. Це відповідальність, яку ми беремо на себе добровільно», — підкреслив він.

Після реалізації проєкту в «Баришівській зерновій компанії» проаналізують отриманий досвід самостійної реалізації подібних ініціатив. Уже сьогодні в компанії вивчають можливість ширшого використання подібних практик у сільських громадах.

«Баришівська зернова компанія» приділяє значну увагу політиці корпоративної соціальної відповідальності. У рамках цієї діяльності ми, окрім податків, також виділяємо додаткові кошти для фінансування проєктів допомоги громадам. Ресурси йдуть на підтримку освітніх та медичних закладів, програми розвитку інфраструктури та соціальних закладів громад, на території яких ми працюємо», — підкреслив віцепрезидент, комерційний директор «Баришівської зернової компанії» Таір Мусаєв.

За інформацією Мінінфраструктури, у країні майже 170 000 доріг загального користування, з них 117 000 км — дороги місцевого значення, що проходять через села і міста.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: