НОВИНИ

На півночі Житомирщини припинено незаконне видобування бурштину

10.05.2020 11:03
5c316022-f83c-4187-a84b-477cfd46dd90

Прокуратура Житомирської області спільно з правоохоронцями за допомогою спецтехніки проконтролювали територію колишнього незаконного видобутку бурштину: нових та діючих нелегальних копалень не виявлено. Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури, пише  agronews.ua.

«За дорученням прокурора Житомирської області Олега Василіва, днями керівництвом Коростенської місцевої прокуратури за участі представників Олевського та Овруцького відділень поліції, а також Нацгвардії України із застосуванням спецтехніки проведено черговий виїзд міжвідомчої робочої групи з протидії незаконному видобуванню бурштину у місця, де раніше були зафіксовані найчастіші порушення щодо нелегального видобування коштовного каміння», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це вже шостий спільний виїзд міжвідомчої групи, проведений з початку 2020 року.

«Учасники міжвідомчої групи побували у проблемних місцях на всій території Олевського району, що поблизу сіл Обище, Шебедиха, Пояски, Лопатичі, Андріївка, Олевського району, а також Овруцького району у Словечанському та Сирницькому лісництвах ДП «Словечанський лісгосп АПК», – розповів заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури Іван Терновий.

Він уточнив, що цього разу було оглянуто понад 250 га місцевості, на яких нових та діючих нелегальних копалень не встановлено.

«Таким чином, завдяки злагодженій діяльності всіх учасників міжвідомчої групи у 2020 році вдалося припинити незаконний видобуток бурштину на території Олевського, Коростенського та Овруцького районів. Робота спільних міжвідомчих груп з протидії незаконному видобуванню бурштину у складі прокуратури, поліції, СБУ та контролюючих державних органів триває», – зазначає прокуратура.

У подальшому, з метою здійснення постійного контролю за проблемними територіями, на яких залягає корисна копалина, заплановано систематичне проведення аналогічних виїздів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: