НОВИНИ

На півдні України завершуються жнива ранніх зернових та зернобобових культур

13.07.2020 14:02
77cb8560eca68a56734992362507a364

Переважна більшість господарств південного регіону Миколаївщини вже завершують збирання ранніх зернових і зернобобових культур. Про це повідомила пресслужба Департаменту агро-промислового розвитку Миколаївської обласної адміністрації на сторінці Facebook, пише agronews.ua.

Однак через проливні дощі інші райони області лише входять в активну фазу збиральних робіт.

Як зазначається, для аграріїв області нинішня збиральна кампанія виявилася надзвичайно важкою. Погодні умови сезону спровокували істотний недобір врожаю майже на всій території області.

«Через таких надзвичайних для нашої області погодних катаклізмів постраждали всі поля Миколаївщини в різного ступеня, тому на окремих полях одного і того ж господарства врожайність ранніх зернових коливається в межах від 0,5 т / га до 6,5 т / га. Внаслідок таких неординарних погодних умов найбільше постраждали господарства Березанського, Веселинівського, Доманівського та Врадіївського районів. Така розбіжність показників врожайності пояснюється нерівномірністю опадів і місцем розташування населених пунктів », – інформують в обласному департаменті АПР.

В цілому в ц.р. у всіх категоріях господарств області ранні зернові культури передбачається зібрати на площі 755 тис. га, з яких пшениці – 433 тис. га. Крім цього, збирання підлягає майже 79 тис. Га озимого ріпаку.

Згідно з оперативними даними, незважаючи на погодні негаразди, на полях Миколаївської області обмолочено велика частина посівів ранніх культур при середній врожайності 2,82 т / га.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: