НОВИНИ

На Первомайщині виявлено незаконне володіння сільгоспземлею

21.02.2019 17:52

Первомайською місцевою прокуратурою виявлено факт незаконного отримання фізичною особою у приватну власність земельної ділянки площею понад 7 га вартістю майже 300 тисяч гривень в межах території Лукашівської сільської ради Первомайського району. Про це повідомляє прес-служба Первомайської місцевої прокуратури.

«Рішенням суду, постановленим у 2001 році, визнано недійсним сертифікат на право на земельну частку (пай) на ім’я громадянки, у зв’язку із тим, що вона не мала права на отримання такої ділянки, оскільки не являлась членом колективного сільськогосподарського підприємства. Проте, знаючи про наявність такого рішення суду, на початку 2018 року громадянка звернулась до Первомайської райдержадміністрації із заявою про виділення земельного паю в натурі на підставі зазначеного сертифіката», – йдеться у повідомленні.

Розпорядженням Первомайської райдержадміністрації надано у власність особі земельну ділянку площею 7,2157 га, яку у подальшому вона передала в оренду.

Вказане стало підставою для подання місцевою прокуратурою до Первомайського міськрайонного суду позову про визнання незаконним та скасування розпорядження райдержадміністрації, скасування у Державному реєстрі речових прав запису про право власності на землю та повернення земельної ділянки у розпорядження держави.

Загалом у межах реалізації представницьких повноважень органів прокуратури області за 2017-2018 роки у власність держави повернуто, а також попереджено незаконне надання земель загальною площею 2479 га.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: