НОВИНИ

На Одещині виставили на аукціон зерновий комплекс

30.06.2022 12:03
аукцион

В Ізмаїлі Одеської області виставили на електронний аукціон зерновий комплекс, розташований поблизу міжнародної поромної переправи «Орлівка-Ісакча». Про це повідомляє Prozorro.Продажі, пише agronews.ua.

Зазначається, що дочірня компанія “Південь” ГО “Одеська організація осіб з інвалідністю” продає майновий комплекс, на території якого наразі «здійснюється бізнес з перевалювання та зберігання зерна. Комплекс будівель та споруд виробничо-складського призначення розташований за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, Аеродромне Шосе, 2Б. У безпосередній близькості проходить автотраса Одеса-Рені-Бухарест – 9-й міжнародний транспортний коридор (25 км до поромної переправи Україна-Румунія «Орлівка-Ісакча»).

Стартова ціна лоту 50 млн грн, розмір гарантійного внеску – 5 млн грн.

Комплекс включає складські та технологічні будівлі та споруди загальною площею приблизно 5 тис кв. метрів, обладнані необхідними інженерними комунікаціями, електричну трансформаторну підстанцію та газове обладнання. Територія комплексу площею 3,6 га огороджена, тут є залізнична гілка, внутрішньозаводські автомобільні дороги, ваговий термінал, зона митного контролю та митно-ліцензійний склад площею 900 кв. метрів.

Аукціон з продажу активу відбудеться 30 червня.

Читайте також: Деякі приходили і казали: дайте хоч що-небудь поїсти, – Шамрицький.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: