АГРОРЕГІОНИ

На Одещині суд повернув громаді земельну ділянку біля моря вартістю майже 4 млн грн

08.11.2023 17:12
f4047b50965093412812bc297b6b2d35_orig

На Одещині громаді Чорноморська повернули земельну ділянку площею 0,8 га біля моря, яку незаконно передали підприємству в оренду. Її вартість складає майже чотири мільйони гривень. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури, пише agronews.ua.

Прокурори в суді довели незаконність передачі землі в оренду приватному підприємству строком на 49 років для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з яхт-клубом.

Позовні вимоги мотивовані тим, що земля перебуває у прибережній зоні міста Чорноморськ, більше того, в зоні, будівництво на якій міською радою заборонено через зсувні процеси, які мають ознаки стихійного лиха.

Крім того, зазначену ділянку водного фонду передано в оренду для цілей, що суперечать цілям використання земель даної категорії.

Суд скасував рішення Чорноморської міськради, визнав недійсним договір оренди та зобов’язав підприємство повернути землю.

Рішення суду залишено без змін апеляційною та касаційною інстанціями.

Наразі рішення суду виконано – земельну ділянку повернуто до комунальної власності Чорноморської територіальної громади, зокрема підписано акт приймання-передачі між приватним підприємством та міською радою.Перегляди: 132
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: