НОВИНИ

На Одещині підприємець незаконно вирощував зернові на природоохоронних землях

19.08.2023 15:14
thumb_113392_800_600_0_0_auto-62423

Житель Татарбунарської громади на Одещині самовільно захопив землі в охоронних зонах для вирощування зернових культур. Про це повідомляє Kurkul.com, пише agronews.ua.

Правоохоронці встановили, що 69-річний місцевий житель впродовж двох років, починаючи з 2021 року, не маючи відповідних дозвільних документів, використовував майже дев’ять гектарів земельних угідь Татарбунарської  громади, які розташовані в межах водоохоронної зони озера Сасик.

«Захоплені» землі чоловік використовував для здійснення особистої підприємницької діяльності, пов’язаної з вирощуванням та продажем зернових культур.

«За наявності достатніх доказів, які зібрали поліцейські під час досудового розслідування, слідчі під процесуальним керівництвом Білгород-Дністровської окружної прокуратури повідомили чоловіку про підозру у самовільному зайнятті земель в охоронних зонах. Цей злочин передбачений частиною 2 статті 197-1 Кримінального кодексу України і тягне за собою обмеження волі на строк від двох до чотирьох років або позбавлення волі на строк до двох років. Слідчі дії тривають», — повідомив начальник відділення поліції №2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції Віктор Дудка.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: