НОВИНИ

На Одещині овочівники виграли грант на купівлю техніки

14.11.2021 17:31
2021-11-10_shkurina_04-55356

На Одещині керівник сімейного фермерського господарства Михайло Шкурина отримав грантові кошти та за них придбав мінітрактор LOVOL 354 Plus Cab та комплектуюче обладнання для висаджування та обробітку картоплі. Повідомили в пресслужбі UHBDP, пише agronews.ua.

«До отримання гранту процес садіння картоплі складався з декількох операцій: нарізання борозен, розкладання в борозни пророщеної картоплі, закривання борозен, утворення гребнів. Для посадки додатково потрібно було наймати 3 людини. Сам процес садіння 1 га картоплі займав 3 дні. З придбанням картоплесаджалки необхідність в найманих робітниках відпала. Значно покращилась  якість посадки», — розповів фермер. 

Всі роботи, які раніше виконувались мотоблоком, тепер виконуються за допомогою мінітрактор, а це значно полегшує сам процес, а також економить час. За допомогою отриманого культиватора господарство самостійно проводить міжрядні культивації. Надалі в планах СФГ є надання послуг з оранки сусіднім господарствам.

Нагадаємо, відбудеться Всеукраїнський Фермерський Форум: «Актуальні напрями держпідтримки».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: