НОВИНИ

На Одещині особливо цінна земля держпідприємства з’явилася в кадастрі як приватні городи

20.10.2021 13:27
571b3eaffe96b92822cff8fb2d51dc78-696x357

Київський районний суд м.Одеси за клопотанням обласної прокуратури наклав арешт на 24 земельні ділянки, загальною площею близько 87 га, які намагалися вивести з користування держпідприємства. Про це повідомляє РБК-Україна, пише agronews.ua.

Арешт накладено у рамках розслідування кримінального провадження у ч. 2 ст. 364 КК України – зловживання владою або службовим становищем, за фактом дій посадовців обласного Держгеокадастру і Таїровської сільради в інтересах третіх осіб.

Зазначеною землею в Овідіопольському районі Одеської області, розпоряджається держпідприємство “Дослідне господарство “Таїровське”. Це самостійна юридична особа, що перебуває в підпорядкуванні “Інституту виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова” Національної академії аграрних наук (НААН) України. Участок використовується для аграрних досліджень і селекції рослин.

Незважаючи на те, що земля належить до категорії “особливо цінних”, відчуження якої можливо лише за погодженням з Верховною радою, її незаконно роздрібнили на більш дрібні ділянки, спішно передаючи таким собі громадянам із зазначенням цільового призначення “для ведення особистого селянського господарства”.

На сьогоднішній день всі дії з зазначеними ділянками заборонені судом. Прокуратура продовжує розслідування.

Нагадаємо, що Озвучено закупівельні ціни на зерно в Україні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: