НОВИНИ

На Одещині вилучили майже 15 тонн харчових продуктів

17.01.2020 13:32
kovb

На Одещині фахівці Держпродспоживслужби не допустили до реалізації майже 15 тонн небезпечних харчових продуктів.

Так фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області виявили 8864,35 кг. готових м’ясних виробів, 3615,67 кг. твердого сиру, 82 кг. паштету, 2390 кг. продукту жирового рослинно-вершкового 82,5% жиру без відповідного маркування та необхідної інформації для споживачів.

На маркуванні була відсутня дата виробництва, термін зберігання, не вказаний перелік інгредієнтів, а також  відсутня інформація про речовини, які спричиняють алергічні реакції у людей. Суб’єктом господарювання не було створено належних умови зберігання продукції.

Харчові продукти утримувалися на складі без будь-якого контролю температурно-вологісного режиму, що могло призвести до розмноження патогенних мікроорганізмів та формування токсинів.  Також на більшості харчових продуктів гризунами була пошкоджена пакувальна оболонка.

Рішенням Головного державного ветеринарного інспектора Одеської області було тимчасово призупинено діяльність цього суб’єкта господарювання  та вилучено з обігу непридатні та небезпечні харчові продукти. Матеріали передано до правоохоронних органів для вжиття заходів реагування в межах їхньої компетенції.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: