НОВИНИ

На Одещині п’яний фермер перемолов комбайном свого помічника

09.04.2019 11:49

В Одеській області п’яний чоловік потрапив під жатку кумбайна і помер від травм, несумісних з життям. Фермеру, який знаходився за рулем та також був в стані алкогольного сп’яніння суд виніс вирок. Про це стало відомо з реєстру судових рішень Болградного суду.

Інцидент стався увечері 3 жовтня минулого року на околиці села Городнє Болградського району Одеської області. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, місцевий фермер приступив до збирання врожаю кукурудзи за допомогою комбайна. Комбайн був недавно відремонтований і міг бути несправний, тому для допомоги фермер в якості спостерігача залучив свого також напідпитку знайомого.

Оскільки місце в кабіні тільки одне, товариш фермера розмістився на майданчику комбайна, однак встояти там не зміг, впав з неї на передню частину жатки комбайна, після чого потрапив під робочу частину жатки, отримавши безліч рваних ран. Від отриманих ушкоджень чоловік помер на місці. Фермер викликав поліцію і швидку, співробітники якої констатували смерть. На фермера було заведено кримінальну справу про порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 ККУ).

3 квітня 2019 року Болградський суд розглядав зазначену справу по суті.

В ході судового засідання обвинувачений пояснив, що «вже час був під вечір, і сутеніло, останні слова загиблого були з проханням включити світло в бункері комбайна. Яким чином і коли саме зник загиблий з майданчика і з його поля зору, він не зрозумів. Покликавши останнього і не почувши відповіді, він зупинив комбайн, підняв жатки, і обійшовши комбайн навколо, виявив тіло загиблого під жатками комбайну». Свою вину чоловік повністю визнав, а також повідомив, що допомагає родині загиблого. Сім’я загиблого претензій до винуватця події не має.

«Саме на прохання батька загиблого обвинувачений взяв загиблого на допомогу собі, так як той зловживав постійно спиртними напоями, ніде не працював. Тому його батько і просив задіяти в роботі, щоб був чимось зайнятий», – йдеться в рішенні суду.

Вивчивши обставини події суд визнав фермера винним і засудив до 3 років позбавлення волі умовно (з випробувальним терміном в 1 рік) і відібрав права на 12 місяців.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: