НОВИНИ

На Одещині фермер збільшив врожаї суниці вдвічі завдяки німецькій технології

09.10.2020 11:02
1-47609

У м. Кілія Одеської області фермер впровадив у своєму господарстві німецьку технологію виробництва суниці – вирощування “на буграх”. У перший же рік після посадки врожай суниць зріс у 2 рази. Про це повідомляє uhbdp.org, пише agronews.ua.

Зазначається, що технологія вирощування «на буграх» була впроваджена Юрієм Лагузою ще кілька років тому, після перегляду YouTube каналу німецьких фермерів.

«Такий спосіб посадки більш ефективний, тому що навесні бугор швидше прогрівається та відрізняється більшою вологоємністю в порівнянні з грядкою», — уточнюється в повідомленні.

Також цей інноваційний спосіб вирощування передбачає використання складного та дорогого обладнання, яке одночасно, за один прохід, укладає в землю крапельну стрічку, формує бугор з ґрунту та вкриває його мульчуючою плівкою.

«Оброблені за допомогою нового пристосування 0,2 га експериментальної ділянки в перший же сезон дали врожай суниці садової майже в два рази більший, ніж на ділянках, де використовувалася традиційна технологія», — зазначається в повідомленні.

Цього року Юрій Лагуза за технологією «вирощування на буграх» заклав плантації суниці на 1 га землі. Крім того, господарство планує нарощування обсягів виробництва суниці за рахунок збільшення площ.

Нагадаємо, в Україні названо продуктивність розмноження картоплі міні-бульбами.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: