НОВИНИ

На Миколаївщині учасники АТО вирощують екологічно чистий редис

20.04.2021 11:03
1209629994_nature_pre

На Миколаївщині підприємство учасників АТО виростило і зібрало перші 200 кілограмів молодого екологічно чистого редису. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

«Ми посадили небагато, так як недавно створилися і ще навчаємося. Взимку наші теплиці повністю засипало снігом і ми ледь їх відкопали. Проте редис витримав усі температурні перепади та дав 100-відсоткову схожість. Зараз ми зібрали перші 200 кг редиски Viena (Enza Zaden, Holland). Вона має солодкуватий смак з легкою гірчинкою», – повідомив керівник підприємства «Оберіг-Агро» Володимир Федоренко.

За його словами, ця редиска є певним чином особливою, адже для її вирощування у теплицях не використано жодного кілограма будь-яких добрив, навіть органічних. Лише сніг, вода, сонце та копітка праця.

Всю продукцію продали відразу ж по 50 грн за кілограм. На неї виявився великий попит. А потім в соцмережах сторінка підприємства зарясніла подяками від клієнтів за смачний і корисний продукт.

Теплицю збудували з нуля завдяки грантовим коштам. Довелося багато працювати, витягти із відведеної землі купу каміння, щоб зробити її придатною для вирощування агропродукції. І вона віддячила – дала гарний урожай.

В квітні 2020 року кооператив «Оберіг-Агро», в який входять учасники АТО/ООС та члени родин загиблих воїнів, виграв грант Манітобської ради з міжнародного співробітництва (MCIC, Канада). У створенні об’єднання їм допомогли консультанти Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Нагадаємо, що на Житомирщині під час перевірки вилучили 100 кг нітратних огірків.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: