НОВИНИ

На Миколаївщині планують закрити Новоодеський маслосирзавод

08.07.2021 17:02
gjk_d_850

У Миколаївській області власник має намір закрити «Новоодеський маслосирзавод», що не тільки залишить без роботи співробітників, але і позбавить засобів для існування тих, хто здавав на завод молоко. Про це повідомляє novosti-n.org, пише agronews.ua.

«Власник заводу — холдинг „Терра Фуд“ — має намір масово звільнити працівників у зв’язку із закриттям виробничої філії в Новій Одесі. Відповідні повідомлення отримали вже 119 співробітників. Причиною стало важке економічне становище на підприємстві», — йдеться в зверненні депутатів і керівництва Новоодеської міськради до народних депутатів.

Таким чином, через півтора місяці планується зупинка виробництва на заводі, що поставить крапку на економіці малого бізнесу міста. За минулий рік працівники заводу отримали близько 20 млн грн зарплати, що давало можливість здійснювати комерційну діяльність десяткам місцевих підприємців, які реалізують товари і послуги.

«Крім співробітників є також сотні людей, які здають на завод молоко — і це їх єдине джерело доходу. Також місто позбудеться величезних податкових надходжень, що не дозволить фінансувати міські проекти і програми», — вказано у документі.

Депутати і керівництво Новоодеської міської ради звертається до представницької і виконавчої влади Миколаївського району та Миколаївської області, до народних депутатів України від Миколаївщини, з вимогою зробити все, щоб не допустити закриття підприємства.

Разом з тим, є ті, хто вважають роботу заводу небезпечною для навколишнього середовища і здоров’я жителів міста через порушення екологічних стандартів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: