НОВИНИ

На Миколаївщині збудують сучасний біогазовий комплекс з переробки бурякового жому

28.02.2019 07:00

У 2019 року на Миколаївщині розпочнеться реалізація унікального проекту з виробництва альтернативної енергетики – будівництво сучасного біогазового комплексу для виробництва екологічної теплової енергії з бурякового жому потужністю у 3000 кВт. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Проект буде реалізовано в межах Первомайської селищної ради Вітовського району. Компанія-інвестор ТОВ «АГРОМИР» планує побудувати біогазовий комплекс потужністю у 3000 кВт безпосередньо біля постачальника сировини – цукрового заводу ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані».

«Сьогодні питання використання альтернативних джерел для виготовлення енергії – одне з найактуальніших у всьому світі… Переконаний, що біогазові установки повинні стати важливою складовою енергетичного та промислового комплексів. Їх переваги беззаперечні: це не лише отримання палива, яке можна використовувати для виробництва електроенергії, інших промислово-побутових потреб виробничих комплексів, а й вирішення питання утилізації відходів – замість витрат на їх вивезення та захоронення підприємство отримує додатковий прибуток. При цьому місцева громада буде забезпечена новими робочими місцями та має суттєві надходження до бюджету», – наголосив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

За його словами голови, інвестор пообіцяв, що під час будівництва установки використовуватимуться найновіші розробки й технології європейських лідерів щодо переробки біомаси, а продуктами переробки бурякового жому будуть електроенергія та тепло, а саме виробництво біогазу буде майже безвідходним, адже підприємство одночасно також вироблятиме безпечні та якісні органічні добрива.

На біогазовому комплексі буде створено близько сотні робочих місць на період будівництва та ще 25  – після введення його в експлуатацію.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: