ВАЖЛИВО

На Миколаївщині депутат-рейдер знищує посіви фермера: поліція не реагує

24.11.2019 16:00
reider1200_preview

На Миколаївщині розвивається новий рейдерський конфлікт за участі депутата обласної ради від ВО «Батьківщина» Ігора Івануни. Сільськогосподарська техніка рейдерів знищує посіви озимої пшениці в Доманівському районі Миколаївської області. Поліція не втручається у конфлікт і не перешкоджає протиправним дія рейдерів. Це вже не перший випадок захоплення земель та урожаю, у причетності до якого фермери звинувачують держпосадовця. Пише Kurkul.com 

Про рейдерське захоплення повідомила Ірина Зоря, дружина голови СФГ «Орфей» Володимира Зорі, на землі якого зазіхає ніби-то новий орендар — ТОВ «Ніколь Агрозем».

Зі слів Ірини Зорі, на поля, що знаходяться в оренді СФГ «Орфей», і на яких посіяна озимина, 23 листопада заіхав трактор з плугом та почав переорювати посіви. На вимоги припинити знищення майбутнього урожаю порушники не відреагували. Так само бездіяла і поліція, що прибула на виклик.

Натомість Ірині Зорі зателефонував сам Ігор Івануна, який заявив, що тепер є новим орендарем цього поля і буде його обробляти на законних підставах.

«На даному полі ми маємо договори оренди на майже 100% паїв. Лише одна ділянка була не зареєстрована в Мін’юсті, де померла власниця паю. Але договір оренди по цій ділянці вже був зареєстрвоаний в ДЗК. Зараз ми подали документи у комісію при Мін’юсті, яка має вирішувати такі питання подвійної реєстрації і чекаємо рішення. Якщо комісія не зробить нічого — будемо йти до суду», — говорить Ірина Зоря.

Оскільки поліція відмовилась зупиняти техніку рейдерів, працівникам господарства довелось боронити поля самотужки. Випроводити трактор вдалось лише на другий день, коли він уже переорав понад 20 га озимої пшениці.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: