АГРОРЕГІОНИ

На Львівщині з’явилась жива зелена вишиванка

30.03.2023 18:12
вишиванка-ліс-750x430

Фрагмент вишиванки – символа українського народу, єдності нації, нескореності та краси, створили днями у Крушельницькому лісництві з декоративних дерев та кущів. Про це Національний природний парк “Сколівські Бескиди” пише на своїй сторінці у Facebook, передає agronews.ua.

Ландшафтна посадка проведена в рамках екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна» та загальнодержавної акції «Створюємо ліси разом».

«Розмір фрагменту вишиванки складає: довжина 13,5 м., ширина 6 м. Для його формування використано: туя західна форма куляста, туя західна форма золотиста, туя східна біота і самшит вічнозелений. Весь посадковий матеріал місцевий, вирощений на розсаднику лісництва», – йдеться у повідомленні.

Композицію створили на схилі поряд з Тризубом, який занесено до реєстру Книги рекордів України, як найбільший вічнозелений герб України.

«Вишиванка поряд з Тризубом створять привабливу туристичну атракцію для відвідувачів еко-центру в с. Крушельниця», – додають у природному парку.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: