АГРОРЕГІОНИ

На Львівщині вирощують незвичайний сорт малини

22.08.2023 16:22
maxresdefault

У селян – гарячий період збору урожаю малини. Роботи біля цих ягід багато, а от платять за них мало. Втім, є і хвилини радості. Фермер Степан Вивірка зі Львівщини отримує естетичну насолоду від напівдекоративного сорту малини, яку вирощує біля хати. Вона призначена не стільки для продажу – для оформлення домашніх десертів. Про це повідомляє «Високий замок», пише agronews.ua.

Ця низькоросла малина із колючими стеблами називається тибетська «мяо-мяо». Три роки тому господарі придбали її через Інтернет. Плодоноситиме аж до початку зими. Якщо розміри звичайної, ремонтантної малини 1,5 см на 2 см, то тибетської – вигідно відрізняються. Такі собі невеличкі полуницеподібні м’ячики діаметром 4 см з дрібненькими зернами.

Смакові якості дещо поступаються традиційній лісовій чи промисловій малині, зате зовнішнім виглядом «мяо-мяо» перевершує конкуренток. Кондитери із задоволенням прикрашають нею торти.

Тибетську малину використовують і для ландшафтного дизайну. Наступного року господар планує «збудувати» з неї декоративну огорожу біля дороги.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: