НОВИНИ

На Львівщині виплачуватимуть дотації за органічні угіддя

24.04.2021 12:46
00_5d7e22791206f

У новій комплексній програмі підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області розширені напрямки підтримки органічного виробництва: крім сертифікації вона включає з цього року ще й підтримку у вигляді дотацій на площу угідь. Про це повідомила заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко під час круглого столу «Підтримка органічного виробництва в Україні: механізм 2021 року та нові перспективні напрямки», пише  agronews.ua.

«За нашою інформацією, на Львівщині під органічним виробництвом знаходиться 2800 га. І ми плануємо цьогоріч виплачувати дотації з розрахунку близько 1 тис. грн на 1 га. Загалом у поточному році плануємо на фінансову підтримку органіків виділити 500 тис. грн», — зазначає Людмила Гончаренко.

За її словами, підтримка дитячого харчування органічними продуктами — правильний напрямок, але проаналізувавши продукцію, яка виробляється на Львівщині, в департаменті зрозуміли, що паралельно зі змінами до законодавства потрібно розширювати лінійку органічної продукції, яка виробляється в регіоні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: