АГРОРЕГІОНИ

На Львівщині почали виготовляти зерновози української комплектації

20.06.2024 11:23
8

У Львівській області запустили серійне виробництво зерновозів повністю української комплектації. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, пише agronews.ua.

Такі вагони-бункери дозволяють транспортувати зерно та інші харчові сипкі вантажі по магістральних залізничних коліях, а також шляхами промислових підприємств. Вони захищають вантаж від опадів і надійно зберігають його.

“Кожна деталь – українська. Серійне виробництво вже запустили. Підприємство підписало низку контрактів – як внутрішніх, так і закордонних”, – зазначив Козицький.

Загалом компанія випустила близько 5 тисяч зерновозів різних типів. Цей зразок – абсолютно нова модель. Виробничі потужності дозволяють виготовляти від 1 до 3 вагонів нового зразка на день.

Окрім зерновозів, є великий запит на виробництво цементовозів.

“Як бачимо, навіть попри війну та проблеми з логістикою, якщо мати велике бажання, то можна досягти великих результатів. Завод дає роботу 650 людям. Цей приклад показує, що локальні підприємства України вміють виготовляти дійсно якісну продукцію європейського рівня, тому закликаю партнерів продовжувати інвестувати у розвиток промисловості на Львівщині”, – резюмував Максим Козицький.Перегляди: 177
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: