НОВИНИ

На Львівщині на лавандовій фермі тепер виготовляють протитанкові їжаки

17.03.2022 09:00
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Торік на Львівщині у селі Стрілки відкрили популярну туристичну локацію «Казкові поля» з найбільшим в Україні лавандовим полем. Про це повідомляє loda.gov.ua, пише agronews.ua.

На території почало працювати також одне з найбільших підприємств в Україні, що займається розведенням декоративних рослин для озеленення – «Клуб рослин».

Як розповів власник фірми Назарій Зінько, війна змінила профіль роботи «Клубу рослин». Тепер компанія виготовляє протитанкові їжаки, а 14 років до того вирощувала та продавала флору.

«Починаючи з 24 лютого 2022 року ми працюємо в оборонній промисловості та «вирощуємо» протитанкових їжаків. Ще допомагаємо перевантажувати фури, які приїжджають з гуманітарною допомогою з-за кордону на транспорт, що далі розвозить цю допомогу по Україні. Спільними зусиллями десятків людей відправили на передову, до столиці вже шість фур. Дякую усім хто підтримав і підтримує нашу ініціативу», – зазначає Назарій.

Зі слів бізнесмена, війну можна і треба вести не тільки на воєнному фронті, але й на економічному, культурному, інформаційному та інших.

«Кожен з нас може зробити внесок в перемогу – хтось варить протитанкові їжаки, хтось їх вантажить, хтось готує їсти для хлопців, хтось займається організацією процесів, хтось шукає метал, транспорт, хтось розсилає прохання про допомогу, хтось в’яже сітки для наших захисників, хтось здійснює кібератаки, хтось розповсюджує інформацію тощо. Фронтів є багато. Важливо щоб кожен з нас робив свій внесок в оборону і перемогу у війні!», – розповідає Назарій Зінько.

Читайте також: Ціни на електроенергію суттєво упали.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: