НОВИНИ

На Львівщині орендаря змусили повернути землю

12.11.2020 17:32
675d74f3e24c3e9a23f2c9abaa777f0e1-1024x538

Господарським судом Львівської області задоволено позов Львівської обласної прокуратури в інтересах держави до одного з ТзОВ Мостиського району щодо розірвання договору оренди земельної ділянки. Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної прокуратури, пише agronews.ua.

Так, прокуратурою встановлено факт порушення інтересів держави суб’єктом господарювання, який на правах оренди використовував земельну ділянку площею 1,5 га, вартістю 1 млн 532 тис грн, призначену для розширення кар’єру задля видобування цегляної сировини.

Внаслідок таких протиправних дій органи влади були позбавлені можливості розпоряджатися земельною ділянкою, зокрема передавати її в користування іншим особам, у зв’язку з чим порушено як економічні інтереси держави, так і інтереси місцевої територіальної громади, оскільки орендна плата за користування землею не надходила.

Втрутившись у ситуацію, прокурорами в суді доведено, що товариством систематично порушувалися терміни внесення орендної плати за землю, а відтак суд погодився з позовними вимогами і зобов’язав відповідача повернути на користь держави вказану земельну ділянку.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: