НОВИНИ

На Львівщині на поліпшення громадських пасовищ заплановано понад 3 млн грн

19.03.2021 13:32
1524572532_02-4

Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки доповнили новим заходом  «Поліпшення громадських пасовищ». Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної державної адміністрації, пише agronews.ua.

Основним завданням є підвищення продуктивності природних сільськогосподарських угідь за рахунок їх корінного або поверхневого поліпшення та організації випасання. Планова сума фінансової підтримки  на поліпшення пасовищ – 3,328 млн.грн.

У Львівській області налічується 1240,0 тис га сільськогосподарських угідь, в тому числі 251,0 тис га природних пасовищ. Значна частка молочної продукції в області виробляється господарствами населення, чисельність таких господарств  щороку зменшується.

Одним із шляхів вирішення проблеми є розвиток фермерських господарств, в тому числі сімейного типу, на основі господарств населення. Досягнення поставленої мети можливе при формуванні в сільського населення економічного інтересу працювати у молочному бізнесі та створення їм можливості залучення необхідного обсягу матеріально-технічних та фінансових ресурсів.

«Фінансова підтримка заходів з поліпшення громадських пасовищ здійснюватиметься за рахунок коштів, що надходять до спеціального фонду обласного бюджету у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва в межах передбачених асигнувань у вигляді субвенції органам місцевого самоврядування. Умовою для одержання фінансування є рішення виконавчого комітету про створення громадських пасовищ з метою  задоволення потреб громади, наявність проекту землеустрою земельної ділянки комунальної форми власності та її реєстрація, а також проектно-кошторисна документація, яка визначає перелік та загальну вартіть  робіт з поліпшення пасовищ», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку обледержадміністрації Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, як змінилась державка підтримка садівництва у 2021 році.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: