НОВИНИ

На Луганщині окупанти вкрали трирічний запас зерна

05.05.2022 15:00
image

Російські військові вивезли із Луганської області або просто знищили трирічний запас зерна. Цей обсяг, зокрема, потрібен був для проведення посівної, через крадіжку зернових, вона так і не почалася. Про це повідомив керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай, пише agronews.ua.

“Річна потреба Луганщини в її межах до 24 лютого 2022 року становила 60 тисяч тонн зерна. Разом з окупованими у 2014 році територіями – 240 тисяч тонн. Втім, понад 90% землі під потреби аграріїв було зосереджено в північній частині області, яку ворог окупував в 202році і де ще точаться бої”, – резюмував Гайдай.

Він наголошує, що Луганська область є єдиним регіоном України, де досі не розпочали посівну кампанію.

За даними Міністра аграрної політики та продовольства, окупанти вивезли з Луганської області близько 100 тисяч тонн зерна, ще 30 тисяч тонн знищили ударом по сховищу у Рубіжному.

“Це більше, ніж дворічна потреба Луганщини. Хліба немає зараз і поки що не передбачається в майбутньому. Росіяни залишають українців на окупованій території на межі голоду”, – наголошує голова Луганської ОВА.

Читайте також: Сільське господарство в умовах війни: як залучити фінансування.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: