АГРОРЕГІОНИ

На Луганщині окупанти відібрали у фермерів 70 тис тонн зерна

24.07.2022 12:28
virobnictvo-v-minus-fermeri-otrimuyut-za-yachmin-tretinu-vid-ponesenih-vitrat

Російські окупанти відібрали у фермерів Луганської області і вивезли близько 70 тисяч тонн зерна нового врожаю. Через це в аграріїв не залишається врожаю для реалізації та коштів, аби розрахуватися з населенням за паї.  Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, пише agronews.ua.

За його словами, фермери регіону, навіть за відсутності більшості одиниць техніки, яку росіяни вкрали навесні, липневий врожай зібрали в оптимальні строки.

“Два найпотужніших підприємства Луганської області – ТОВ СП “Нібулон” та ПрАТ “Агротон” – майже завершили збирання врожаю. Однак зерно націоналізувало кубанське підприємство”, – поінформував він.

За оперативними даними, вже вивезено майже 70 тисяч тонн зерна нового врожаю.

У Департаменті агропромислового розвитку Луганської обласної військової адміністрації відзначають, що до початку російського вторгнення ці агроформування були найпотужнішими підприємствами регіону.

“Вони впроваджували сучасні технології, створювали для орендодавців соціальний пакет, своєчасно розраховувалися і мали найвищий рівень орендної плати. Питома вага в загальному обсязі виробництва ранніх зернових кожного із цих підприємств досягала понад 10%. Наразі окупанти відбирають в них врожаї та вивозять на Кубань”, – додав Сергій Гайдай. 

Читайте також: Земля під паром: чому аграріям потрібно продовжувати працювати


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: